Odważ się zyskać

„Jak nie dać się zrobić na szaro„? Pytanie to pewnie zadaje sobie każdy przedsiębiorca. Zapewne też większość z nich martwi się w jaki sposób możliwie jak najdokładniej zważyć swoje towary tak, aby żadna ze stron nie była poszkodowana. Przecież klient też nie raz zastanawia się „czy aby nie przepłaciłem za swoje zakupy„? Aby uniknąć takich nieporozumień, najlepiej jest zaopatrzyć się w wagę, która z czasem na pewno stanie się żelaznym wręcz elementem każdego magazynu.

Inwestycja w porządną wagę magazynową zwróci się od razu. Zanikną wszelakie spory oraz niedomówienia, jakie nie raz zdarzają się podczas handlu (a wiadomo, że niestety nie da się ich uniknąć bez pomocy z zewnątrz). Nieuczciwy sprzedawca już nigdy na Tobie nie zarobi, a Ty sam urośniesz w oczach klientów na godnego zaufania, solidnego przedsiębiorcę.

Dzięki temu, że urządzenie jest niezwykle czułe, określisz ciężar swoich towarów z dokładnością do 50 gramów. Więcej: waga ta, nie tylko zważy produkty, ale też odniesie uzyskany wynik do zaprogramowanej wcześniej ceny i dokładnie obliczy wysokość zapłaty. Koniec z niekończącymi się, żmudnymi obliczeniami przy pomocy archaicznego już nieco – kalkulatora, czy też nieporęcznego telefonu komórkowego! Koniec z kawałkami karteczek, na których skrupulatnie próbujesz zanotować należności, bo gdy nie masz możliwości zapisania wyników swoich obliczeń, waga zachowa je dla Ciebie w pamięci. Jest też nieduża- ma około 1 metra wysokości, co sprawia, że nie zajmie zbyt dużo miejsca, ale jednocześnie, jej udźwig jest stosunkowo duży bo wynosi 150 kg. Niewielka wysokość przy dosyć szerokiej podstawie (44 x 59cm), sprawia, iż całość jest bardzo stabilna, co zapewne bardzo przyda się w starciu z towarami o różnym stanie skupienia i kształcie. Inaczej przecież zachowa się zamrożona połać mięsa, a inaczej karton ciasta czekoladowego, które zaraz ma odjechać do sklepu.

Producent oferuje wagę zaopatrzoną w szereg udogodnień, przede wszystkim: wyraźny wyświetlacz LED, który dokładnie przedstawi wynik obliczeń. Co dalej? Niezbyt sprzyjające warunki pracy sprawiają, że urządzenie musi być odporne na wodę, smary i tłuszcze. I takie też jest, bez problemu wyczyścisz ekran bez szkody dla dalszego działania wagi.

Same atrakcje prawda? A to tylko niewielka część ciekawostek, jakie oferuje producent, Steinberg Systems dla użytkowników swoich wag magazynowych. Po więcej szczegółów zapraszamy do sklepu internetowego www.emaks.pl

Categories: Hobby i Kulinaria

Comments are closed.

Kamera Molo - Jastar

Jastarnia, malownicza miejscowość na Półwyspie Helskim, jest jednym z najbardziej ...

Airmax Internet Jele

W dobie dynamicznego rozwoju technologii komunikacyjnych, dostęp do szybkiego i ...

Airmax Internet: Ult

W dzisiejszym dynamicznym i cyfrowym świecie, szybki dostęp do Internetu ...

Nastrzykiwarka d

Wstęp Nastrzykiwarka do szynek to innowacyjne urządzenie, które zdobywa coraz większą ...

Dieta w chorobac

Wstęp Choroby wątroby stanowią istotny problem zdrowotny na całym świecie. Wątroba ...